Kadra

Zasób 1

Każdy walczy ile może , dlatego szacunek należy się wszystkim :)
Staramy się, by naszą kadrę reprezentowali instruktorzy dla których praca jest pasją. W naszym zespole są byli zawodnicy, absolwenci i studenci uczelni sportowych. Ludzi pracujących w proswimming otaczamy profesjonalną opieką i wsparciem a Ci zaangżowaniem i uśmiechem oddają to swoim podpopiecznym z nawiązką. Taki życzliwy klimat przakłada się na spoko atmosferę w drużynie :)

Autorytet budujemy poprzez właściwe podejście do młodych, początkujących pływaków, głównie poprzez dobry przykład i szacunek. Dzięki temu z łatwością modelujemy postawy indywidualne i społeczne.

Wzmacniamy w dzieciach, młodzieży oraz wśród dorosłych wytrwałość, systematyczność, odwagę a przede wszystkim wiarę w siebie i własne możliwości. Naszą misją jest kształtowanie i promowanie zdrowych nawyków wśród każdego pokolenia. Chcemy zarażać miłością do sportu :) Nie akceptujemy nikogo innego niż instruktorów z pro podejściem ;)

Bukhovets Oleksandr

Sasza jest byłym zawodnikiem UKS "G-8" Warszawa. Obecnie również pełni funkcje trenera w Klubie "G-8". Posiada uprawnienia instruktora pływania.

Sasza z wodą jest na "Ty", ponieważ przez 11 lat trenował pływanie sportowe. Przepłynięcie 50 km. w 10 treningów to dla Niego była codzienność przez wiele lat.

Był uczestnikiem Zimowych i Letnich Mistrzowstw Polski z pływania 2018/2019 roku

Ponadtto Sasza jest osobą, która angażuje się całym sercem w to co robi. Ten trener emanuje pozytywną energią. Jest to człowiek kontaktowy, który potrafi zachęcić i zarazić miłością do sportu.

"Nastój trenera = nastrój zawodnika

Daniel Obrośliński

Student Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie na kierunku wychowanie fizyczne.

Pasjonat wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, ambitny i wymagający instruktor pływania

trener personalny.

zwązany z proswimming od 2016 r. Wiecznie uśmiechnięty i poztywnie nastawiony do świata instruktor :)

Karasińska Karolina

Pani Karolina, była grzbiecistka odnosząca sukcesy na zawodach
ogólnopolskich jak i międzynarodowych.

Posiada uprawnienia instruktorskie
jak i ratownicze.

Obecnie studiuje wychowanie fizyczne i uważa że sport to całe jej życie :)

Paweł Gajewski

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor pływania i narciarstwa zjazdowego. W swojej pracy w charakterze instruktora pływania, opiera się na własnym autorskim programie.

W sferze rozwoju najistotniejsze dla Pawła jest: odżywianie dla zdrowia, psychologia rozwoju oraz aktywność fizyczna: pływanie,joga, siłownia, surfing i narciarstwo. Próbuje gry na pianinie. Wszystkie zainteresowania opiera na literaturze. W różnych sferach, zapoznał się już z ponad 300 publikacjami.

W oparciu o własną wizję, zdobytą wiedzę i doświadczenie , jako szef zarządza proswimming. Filozfię firmy opiera na trzech filarach: szacunek dla każdego człowieka, pasja i najwyższa jakość.

Malanowska Ada

Wiecznie uśmiechnięta studentka AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne :) Jest najmłodszym "diamentem" w timie proswimming.

Praca w wodzie jest jej żywiołem gdzie jest świadoma , że najważniejsze są bezpieczeństwo uczestników oraz właściwe postawy moralne.

Pani Ada posiada uprawnienia instruktora pływania i narciarstwa alpejskiego. W czasie wakacji uprawia windsurfing.

Prywatnie jest ciekawa świata, interesuje się podróżami oraz ogólnie każdym przejawem kultury.

Bartosz Hoffmann

instruktor pływania

były członek kadr narodowej młodzieżowców w pięcioboju nowczesnym, medalista Mistrzostw Polski. Uczestnik Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Nanijng 2014.

Student 2 roku mgr fizjoterapii na WUM.

Otwarty, cierpliwy, sumienny w swojej pracy. Chętny do współnego rozwiązywania trudności. Zaangażowany w prowadzenie zajęć. Łączy solidną pracę z przyjemnością. Dba o indywidualne podejście do każdego kursanta.

Szef szkolenia na pływalni CSR WUM.

Błonowski Adam

Były młodzieżowy zawodnik UKS „Delfin” Legionowo.
Podczas studiów, członek AZS Uniwersytetu Warszawskiego, sekcja pływacka.

Ratownik Wodny od 2014 r. z doświadczeniem morskim i śródlądowym, z patentami m.in. płetwonurka CMAS P1 oraz stażysty ratownictwa na wodach szybko płynących i powodziowych. Aktualny Kurs Pierwszej Pomocy (od 2015 r.)
W 2018 r.

Z zamiłowania do sportów wodnych, kontynuuję przygodę pływacką startując w zawodach pływackich Masters na wodach otwartych (m.in. Warsaw Open Water) oraz w zawodach Swimrun, czyli wyścigu biegowo-pływackim.

Dytkowski Jan

Student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku SPORT
W wodzie od 10 roku życia. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, reprezentant kadry Polski w pływaniu.
Ambitny, zawsze uśmiechnięty, uważa że dobra atmosfera i zabawa to podstawy w osiągnięciu pływackiego sukcesu. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kursanta.

Posiada uprawienia instruktora pływania oraz ratownika wodnego.
Hobby i zainteresowania to wszelaka aktywność fizyczna, organizowanie eventów sportowych oraz podróże

Stachera Wiktor

Od 6. roku życia związany z wodą, gdzie poznawał meandry pływania wyczynowego.

Swoje umiejętności prezentował w zawodach pływackich na każdym etapie edukacyjnym.

Pan Wiktor posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika wodnego, ratownika KPP, żeglarza jachtowego.

Pogodny, sumienny, pracowity i uśmiechnięty. Swoją wiedzę i nabyte doświadczenie stara się przekazywać w rzeczowy sposób, dbając przy tym o miłą atmosferę.

Żabiński Łukasz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie
na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Turystyka i Rekreacja.

Pasjonuję się wszelaką pojętą aktywnością fizyczną.
Od 7 lat pracuję i zdobywam doświadczenie jako instruktor oraz kierownik
wypoczynku.

Podczas zajęć kieruję się przede wszystkim otwartością, kreatywnością,
sumiennością oraz indywidualnym podejściem do kursanta.

Zajęcia prowadzę we wszystkich grupach wiekowych, w które wprowadzam dużo
energii i przyjaznej atmosfery.

Anna Kadłubowska

Ania naucza przede wszystkim z pasji i chce zarażać zamiłowaniem do tego sportu.

Posiada uprawnienia instruktora pływania.

Jako absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunkach Turystyka i Rekreacja oraz Wychowanie Fizyczne posiada wszechstronną wiedzę pedagogiczną i metodyczną.

Posiada uprawnienia Ratownika WOPR

Pozytywnie nastawiona, lubiąca kontakt z ludźmi zarówno tymi najmłodszymi jak i dorosłym

Paradowski Oskar

Instruktor pływania Student Akademii wychowania fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Sport. Od 6 roku życia zajmuję się pływaniem, do nie dawna zawodnik kadry narodowej w Pięcioboju nowoczesnym. Młodzieżowy Vice Mistrz Świata w sztafecie, Vice Mistrz Europy w drużynie, medalista Mistrzostw Polski. Cierpliwy i pracowity, z chęcią przekaże zdobytą wiedzę na temat pływania.

Kacper

Były zawodnik, którego kariera rozpoczęła się w jego rodzinnym mieście w szkole sportowej w Koszalinie w wieku 4 lat! W liceum trenował pod okiem trenerów z Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu, a na studiach reprezentował AZS WAT (student Wojskowej Akademii Technicznej). Podczas swojej kariery wielokrotnie stawał na podium zimowych oraz letnich mistrzostw Polski startując stylem dowolnym, grzbietowym oraz zmiennym.
Kocha i uprawia sport w każdej postaci zaczynając od najbezpieczniejszych takich jak pływanie, bieganie lub kulturystyka, idąc przez bardziej wymagające - akrobatyka, narciarstwo i snowboarding.

Interesujesz się pływaniem i chciałbyś swoją wiedzą podzielić się z innymi ?

Dobrze trafiłeś !