Kadra

Zasób 1

Staramy się by naszą kadrą byli ludzie, dla których praca jest pasją. W naszym zespole są byli zawodnicy, absolwenci i studenci uczelni sportowych. Ludzi pracujących w proswimming otaczamy profesjonalną opieką i wsparciem a Ci to samo oddają swoim podpopiecznym. Taki życzliwy klimat przakłada się na fajną atmosferę w drużynie :)

Autorytet budujemy poprzez właściwe podejście do młodych, początkujących pływaków, głównie poprzez dobry przykład i szacunek. Dzięki temu z łatwością modelujemy postawy indywidualne i społeczne.

Wzmacniamy w dzieciach, młodzieży oraz wśród dorosłych wytrwałość, systematyczność, odwagę, a przede wszystkim wiarę w siebie i własne możliwości. Naszą misją jest kształtowanie i promowanie zdrowych nawyków wśród każdego pokolenia. Chcemy zarażać miłością do sportu :) Nie akcpetujemy nikogo innego niż instruktorów z pro podejściem ;)

Bukhovets Oleksandr

Sasza jest byłym zawodnikiem UKS "G-8" Warszawa. . Obecnie również pełni funkcje trenera w Klubie "G-8". Posiada uprawnienia instruktora pływania.

Sasza z wodą jest na "Ty", ponieważ przez 11 lat trenował pływanie sportowe. Przepłynięcie 50 km. w 10 treningów to dla Niego była codzienność przez wiele lat.

Był uczestnikiem Zimowych i Letnich Mistrzowstw Polski z pływania 2018/2019 roku

Ponadtto Sasza jest osobą, która angażuje się całym sercem w to co robi. Ten trener emanuje pozytywną energią. Jest to człowiek kontaktowy, który potrafi zachęcić i zarazić miłością do sportu.

"Nastój trenera = nastrój zawodnika

Mateusz Janic

Student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku Sport.

Starty w zawodach od dziecięcych lat, ciągłe pogłębianie teoretycznej wiedzy w połączeniu z niegasnącym zamiłowaniem do pływania, skłoniły go do chęci nauczania innych. W pracy ważne dla niego jest bezpieczeństwo, profesjonalizm, proste rozwiązania i indywidualne podejście do każdego kursanta.Posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika, ratownika wodnego i sternika motorowodnego.Jego hobby i zainteresowania to dietetyka oraz aktywność ruchowa: pływanie i narciarstwo.

Daniel Obrośliński

Student Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie na kierunku wychowanie fizyczne.

Pasjonat wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, ambitny i wymagający instruktor pływania

trener personalny.

zwązany z proswimming od 2016 r. Wiecznie uśmiechnięty i poztywnie nastawiony do świata instruktor :)

Malczewska Zosia

Pani Zosia jest studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Posiada uprawnienia instruktora pływania.

Zawsze uśmiechnięta, pełna pasji i pozytywnej energii. Zajęcia prowadzi również w języku angieslkim.

Jako pływający sportowiec byłą wielokrotną finalistką Mistrzostw Polski w klasie młodzików . Szkoliła się "pod okiem" wybitnego pływaka i obecnie trenera - Pawła Korzeniowskiego.

Prywatnie pasjonuje się jazdą konną i podróżami.

Prusińska Aleksandra

Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie fizyczne oraz studentka III roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia.

Posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika WOPR oraz licencję trenera pływania II klasy. Jako pasjonatka sportów wodnych jest również instruktorką windsurfingu.

Podczas zajęć skupia się na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika. Dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz zaangażowaniu w każde nowe zadanie, zajęcia pływania przebiegają w miłej atmosferze, która pozytywnie wpływa na progres umiejętności pływackich uczestników zajęć.

Skowińska Kaja

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku nauczanie języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim.

Od najmłodszych lat związana z wodą, pragnie zarażać innych miłością do pływania. Lubi uczyć poprzez zabawę. Przez 8 lat trenowała pływanie synchroniczne. Startowała w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych reprezentując kadrę Mazowsza. Zdobyła 2 miejsce w kategorii duetów na meetingu w Norwegii.

Posiada uprawnienia młodszego ratownika WOPR oraz instruktora pływania.

Pasjonatka podróży, sportów wodnych, języków i fotografii.

Paradowski Oskar

Instruktor pływania
Student Akademii wychowania fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku sport.

Od 6 roku życia zajmuję się pływaniem, czynny zawodnik kadry narodowej w pięcioboju nowoczesnym. Młodzieżowy vice mistrz świata w sztafecie, vice mistrz europy w drużynie, medalista mistrzostw Polski.

Cierpliwy i pracowity, z chęcią przekaże zdobytą wiedzę na temat pływania.

Paweł Gajewski

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor pływania i narciarstwa zjazdowego. W swojej pracy w charakterze instruktora pływania, opiera się na własnym autorskim programie.

W sferze rozwoju najistotniejsze dla Pawła jest: odżywianie dla zdrowia, psychologia rozwoju oraz aktywność fizyczna: pływanie,joga, siłownia, surfing i narciarstwo. Próbuje gry na pianinie. Wszystkie zainteresowania opiera na literaturze. W różnych sferach, zapoznał się już z ponad 300 publikacjami.

W oparciu o własną wizję, zdobytą wiedzę i doświadczenie , jako szef zarządza proswimming. Filozfię firmy opiera na trzech filarach: szacunek dla każdego człowieka, pasja i najwyższa jakość.

Malanowska Ada

Wiecznie uśmiechnięta studentka AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne :) Jest najmłodszym "diamentem" w timie proswimming.

Praca w wodzie jest jej żywiołem gdzie jest świadoma , że najważniejsze są bezpieczeństwo uczestników oraz właściwe postawy moralne.

Pani Ada posiada uprawnienia instruktora pływania i narciarstwa alpejskiego. W czasie wakacji uprawia windsurfing.

Prywatnie jest ciekawa świata, interesuje się podróżami oraz ogólnie każdym przejawem kultury.

Ciężkowski Dominik

Student AWF na kierunku wychowanie fizyczne.

Wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski, finalista Mistrzostw Europy Juniorów i Świata Juniorów,wielokrotny medalista na zawodach o randze Międzynarodowej.

2-krotny Złoty Medalista Mistrzostw Świata Szkół Sportowych.

Jak instruktor Pan Dominik to prawdziwy wulkan energii. Czerpie wiele radości z racy w wodzie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Bartosz Hoffmann

instruktor pływania

były członek kadr narodowej młodzieżowców w pięcioboju nowczesnym, medalista Mistrzostw Polski. Uczestnik Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Nanijng 2014.

Student 2 roku mgr fizjoterapii na WUM.

Otwarty, cierpliwy, sumienny w swojej pracy. Chętny do współnego rozwiązywania trudności. Zaangażowany w prowadzenie zajęć. Łączy solidną pracę z przyjemnością. Dba o indywidualne podejście do każdego kursanta.

Szef szkolenia na pływalni CSR WUM.

Świderski Jacek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Instruktor pływania i trener II klasy kulturystki.

Były zawodnik pięcioboju nowoczesnego z 13 letnim stażem. 2 krotny mistrz Europy juniorów młodszych, uczestnik mistrzostw Świata juniorów, medalista mistrzostw Polski od juniorów młodszych do młodzieżowców.
W pracy trenerskiej opiera się przede wszystkim na indywidualnym podejściu zawodnika, bazując na aktualnej wiedzy z zakresu treningu sportowego, dietetyki.

„Sport ma być przyjemnością, nie przymusem”

Sawicki Adam

Instruktor, który od najmłodszych lat związany jest z wodą. Pasja do środowiska wodnego zaprowadziła go na studia, gdzie został absolwentem AWF Warszawa na wydziele Wychowanie Fizyczne.

Na tej uczeli zdobył uprawnienia Instruktora pływania.

Pedagogiczne oraz metodyczne przygotowanie gwarantują dużą efektywność zajęć "pod okiem" instruktora Adama.

Błonowski Adam

Były młodzieżowy zawodnik UKS „Delfin” Legionowo.
Podczas studiów, członek AZS Uniwersytetu Warszawskiego, sekcja pływacka.

Ratownik Wodny od 2014 r. z doświadczeniem morskim i śródlądowym, z patentami m.in. płetwonurka CMAS P1 oraz stażysty ratownictwa na wodach szybko płynących i powodziowych. Aktualny Kurs Pierwszej Pomocy (od 2015 r.)
W 2018 r.

Z zamiłowania do sportów wodnych, kontynuuję przygodę pływacką startując w zawodach pływackich Masters na wodach otwartych (m.in. Warsaw Open Water) oraz w zawodach Swimrun, czyli wyścigu biegowo-pływackim.

Dytkowski Jan

Student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku SPORT
W wodzie od 10 roku życia. Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Ostrowcu Świętokrzyskim.Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski Juniorów, reprezentant kadry Polski w pływaniu.
Ambitny, zawsze uśmiechnięty, uważa że dobra atmosfera i zabawa to podstawy w osiągnięciu pływackiego sukcesu. Pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego kursanta.

Posiada uprawienia instruktora pływania oraz ratownika wodnego.
Hobby i zainteresowania to wszelaka aktywność fizyczna, organizowanie eventów sportowych oraz podróże

Stachera Wiktor

Od 6. roku życia związany z wodą, gdzie poznawał meandry pływania wyczynowego.

Swoje umiejętności prezentował w zawodach pływackich na każdym etapie edukacyjnym.

Pan Wiktor posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika wodnego, ratownika KPP, żeglarza jachtowego.

Pogodny, sumienny, pracowity i uśmiechnięty. Swoją wiedzę i nabyte doświadczenie stara się przekazywać w rzeczowy sposób, dbając przy tym o miłą atmosferę.

Interesujesz się pływaniem i chciałbyś swoją wiedzą podzielić się z innymi ?

Dobrze trafiłeś !