Kadra

Zasób 1

Staramy się by naszą kadrą byli ludzie, dla których praca jest pasją. W naszym zespole są byli zawodnicy, absolwenci i studenci uczelni sportowych. Ludzi pracujących w proswimming otaczamy profesjonalną opieką i wsparciem a Ci to samo oddają swoim podpopiecznym. Taki życzliwy klimat przakłada się na fajną atmosferę w drużynie :)

Autorytet budujemy poprzez właściwe podejście do młodych, początkujących pływaków, głównie poprzez dobry przykład i szacunek. Dzięki temu z łatwością modelujemy postawy indywidualne i społeczne.

Wzmacniamy w dzieciach, młodzieży oraz wśród dorosłych wytrwałość, systematyczność, odwagę, a przede wszystkim wiarę w siebie i własne możliwości. Naszą misją jest kształtowanie i promowanie zdrowych nawyków wśród każdego pokolenia. Chcemy zarażać miłością do sportu :) Nie akcpetujemy nikogo innego niż instruktorów z pro podejściem ;)

Hoffman Bartosz

Menadżer ds. szkolenia i organizacji

504 620 347
info@proswimming.pl

Instruktor pływania,

były członek kadry narodowej młodzieżowców w pięcioboju nowoczesnym, medalista mistrzostw Polski, uczestnik Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Nanjing 2014.

Student 2 roku mgr fizjoterapii na WUM.

Otwarty, cierpliwy, sumienny w swojej pracy, chętny do wspólnego rozwiązywania trudności. Zaangażowany w prowadzenie zajęć, łączy solidną pracę z przyjemnością.

Malczewska Zosia

Studentka WUM
więcej informacji już wkrótce.

Mateusz Janic

Student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku Sport.

Starty w zawodach od dziecięcych lat, ciągłe pogłębianie teoretycznej wiedzy w połączeniu z niegasnącym zamiłowaniem do pływania, skłoniły go do chęci nauczania innych. W pracy ważne dla niego jest bezpieczeństwo, profesjonalizm, proste rozwiązania i indywidualne podejście do każdego kursanta.Posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika, ratownika wodnego i sternika motorowodnego.Jego hobby i zainteresowania to dietetyka oraz aktywność ruchowa: pływanie i narciarstwo.

Prusińska Aleksandra

Absolwentka studiów magisterskich Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Wychowanie fizyczne oraz studentka III roku jednolitych studiów magisterskich na kierunku Fizjoterapia.

Posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika WOPR oraz licencję trenera pływania II klasy. Jako pasjonatka sportów wodnych jest również instruktorką windsurfingu.

Podczas zajęć skupia się na indywidualnym podejściu do każdego uczestnika. Dzięki łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz zaangażowaniu w każde nowe zadanie, zajęcia pływania przebiegają w miłej atmosferze, która pozytywnie wpływa na progres umiejętności pływackich uczestników zajęć.

Paweł Gajewski

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor pływania i narciarstwa zjazdowego. W swojej pracy w charakterze instruktora pływania, opiera się na własnym autorskim programie.

W sferze rozwoju najistotniejsze dla Pawła jest: odżywianie dla zdrowia, psychologia rozwoju oraz aktywność fizyczna: pływanie,joga, siłownia, surfing i narciarstwo. Próbuje gry na pianinie. Wszystkie zainteresowania opiera na literaturze. W różnych sferach, zapoznał się już z ponad 300 publikacjami.

W oparciu o własną wizję, zdobytą wiedzę i doświadczenie , jako szef zarządza proswimming. Filozfię firmy opiera na trzech filarach: szacunek dla każdego człowieka, pasja i najwyższa jakość.

Daniel Obrośliński

Student Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie na kierunku wychowanie fizyczne.

Pasjonat wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, ambitny i wymagający instruktor pływania

trener personalny.

zwązany z proswimming od 2016 r. Wiecznie uśmiechnięty i poztywnie nastawiony do świata instruktor :)

Paradowski Oskar

więcej informacji już wkrótce.

Skowińska Kaja

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku nauczanie języków obcych na Uniwersytecie Warszawskim.

Od najmłodszych lat związana z wodą, pragnie zarażać innych miłością do pływania. Lubi uczyć poprzez zabawę. Przez 8 lat trenowała pływanie synchroniczne. Startowała w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych reprezentując kadrę Mazowsza. Zdobyła 2 miejsce w kategorii duetów na meetingu w Norwegii.

Posiada uprawnienia młodszego ratownika WOPR oraz instruktora pływania.

Pasjonatka podróży, sportów wodnych, języków i fotografii.

Ciężkowski Dominik

Student AWF na kierunku wychowanie fizyczne.

Wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski, finalista Mistrzostw Europy Juniorów i Świata Juniorów,wielokrotny medalista na zawodach o randze Międzynarodowej.

2-krotny Złoty Medalista Mistrzostw Świata Szkół Sportowych.

Jak instruktor Pan Dominik to prawdziwy wulkan energii. Czerpie wiele radości z racy w wodzie. Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Świderski Jacek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Instruktor pływania i trener II klasy kulturystki.

Były zawodnik pięcioboju nowoczesnego z 13 letnim stażem. 2 krotny mistrz Europy juniorów młodszych, uczestnik mistrzostw Świata juniorów, medalista mistrzostw Polski od juniorów młodszych do młodzieżowców.
W pracy trenerskiej opiera się przede wszystkim na indywidualnym podejściu zawodnika, bazując na aktualnej wiedzy z zakresu treningu sportowego, dietetyki.

„Sport ma być przyjemnością, nie przymusem”

Bartosz Hoffmann

instruktor pływania

były członek kadr nerodowej młodzieżowców w pięcioboju nowczesnym, medalista Mistrzostw Polski, uczestnik. Uczestnik Młodziezowych Igrzysk Olimpijskich Nanijng 2014.

Student 2 roku mgr fizjoterapii na WUM.

Otwarty, cierpliwy, sumienny w swojej pracy. Chętny do współnego rozwiązywania trudności. Zaangazowany w prowadzenie zajęć. Łączy solidną pracę z przyjemnością. Dba o indywidualne podejście do każdego kursanta.

Szef szkolenia na pływalni CSR WUM.

Sawicki Adam

Instruktor, który od najmłodszych lat związany jest z wodą. Pasja do środowiska wodnego zaprowadziła go na studia, gdzie został absolwentem AWF Warszawa na wydziele Wychowanie Fizyczne.

Na tej uczeli zdobył uprawnienia Instruktora pływania.

Pedagogiczne oraz metodyczne przygotowanie gwarantują dużą efektywność zajęć "pod okiem" instruktora Adama.

Malanowska Ada

Wiecznie uśmiechnięta studentka AWF Warszawa na kierunku wychowanie fizyczne :) Jest najmłodszym "diamentem" w timie proswimming.

Praca w wodzie jest jej żywiołem gdzie jest świadoma , że najważniejsze są bezpieczeństwo uczestników oraz właściwe postawy moralne.

Pani Ada posiada uprawnienia instruktora pływania i narciarstwa alpejskiego. W czasie wakacji uprawia windsurfing.

Prywatnie jest ciekawa świata, interesuje się podróżami oraz ogólnie każdym przejawem kultury.

Pikor Damian

Student Akadamii Medycznej. Więcej informacji już wkrótce.

Błonowski Adam

Były młodzieżowy zawodnik UKS „Delfin” Legionowo.
Podczas studiów, członek AZS Uniwersytetu Warszawskiego, sekcja pływacka.

Ratownik Wodny od 2014 r. z doświadczeniem morskim i śródlądowym, z patentami m.in. płetwonurka CMAS P1 oraz stażysty ratownictwa na wodach szybko płynących i powodziowych. Aktualny Kurs Pierwszej Pomocy (od 2015 r.)
W 2018 r.

Z zamiłowania do sportów wodnych, kontynuuję przygodę pływacką startując w zawodach pływackich Masters na wodach otwartych (m.in. Warsaw Open Water) oraz w zawodach Swimrun, czyli wyścigu biegowo-pływackim.

Interesujesz się pływaniem i chciałbyś swoją wiedzą podzielić się z innymi ?

Dobrze trafiłeś !