Kadra

Zasób 1

Nasza kadra to ludzie, dla których praca w zawodzie jest spełnieniem marzeń. Pływanie jest dla nas dla życiową pasją. Wyróżnia nas kompetencja. Wszyscy posiadamy uprawnienia instruktorskie. W naszym zespole są byli zawodnicy, absolwenci i studenci uczelni sportowych. Cechuje nas życzliwość względem podopiecznych. Autorytet budujemy poprzez właściwe podejście do młodych, początkujących pływaków. Dzięki temu z łatwością modelujemy postawy indywidualne i społeczne. Wzmacniamy w dzieciach, młodzieży oraz wśród dorosłych wytrwałość, systematyczność, odwagę, a przede wszystkim wiarę w siebie i własne możliwości. Naszą misją jest kształtowanie i promowanie zdrowych nawyków wśród każdego pokolenia. Chcemy zarażać miłością do sportu :)
Zajęcia prowadzimy z owdy i brzegu.

Bartosz Hoffmann

dział organizacyjny

504 620 347
info@proswimming.pl

Leziak Joanna

dział finansowy

tel. 796 508 592
finanse@proswimming.pl

Bartosz Hoffmann

Instruktor pływania,

były członek kadry narodowej młodzieżowców w pięcioboju nowoczesnym, medalista mistrzostw Polski, uczestnik Młodzieżowych Igrzysk Olimpijskich Nanjing 2014.

Student 1 roku mgr fizjoterapii na WUM.

Otwarty, cierpliwy, sumienny w swojej pracy, chętny do wspólnego rozwiązywania trudności. Zaangażowany w prowadzenie zajęć, łączy solidną pracę z przyjemnością. Dba o indywidualne podjeście dla każdego kursanta.

Szef szkolenia na pływalni CSR WUM.

Bartosz Grzelec

Jest byłym zawodnikiem wyczynowo trenującym pływanie.
Uczestniczył w Europejskich Igrzyskach Młodzieży. Jest wielokrotnym mistrzem i rekordzistą Polski oraz wieloletnim członkiem kadry narodowej juniorów, gdzie był szkolony przez najlepszych specjalistów w swoim fachu w Polsce. Pływanie towarzyszy mu już od 15 lat.

Podczas zajęć Pan Bartek gwarantuje100% uwagi i zaangażowania, indywidualne podejście do każdego adepta ;
cierpliwość i determinację;
zabawę pływaniem.

Szef szkolenia na pływalni Nowa Fala.

Skowyrska Agnieszka

Studentka Akademi Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale fizjoterapii.

Od 6 roku zycia związana ze środowiskiem wodnym i uznaje je swoje za naturalne :)

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski w pięcoboju Nowoczesnym. Przedstawcielka Kadry Narodowej od 2012. Uczestniczka imprez na rangi międzynarodowej takich jak Mistrzostwa Europu, Mistrzostwa oraz Puchar Świata.

Rudnik Bartosz

Od najmłodszych lat związany ze sportem, wielokrotny mistrz Śląska i finalista Mistrzostw Polski Młodzików w pływaniu.

Ratownik wodny z doświadczeniem w Wielkiej Brytanii, pasjonat sportów zimowych i siłowych. Od kilku lat skutecznie powiększa swoją wiedzę i interesuję się szeroko rozumianym rozwojem osobistym. Każdego dnia staram się być lepszą wersj siebie!

Prywatnie, szczęsliwy tata trójki dzieci :)

Zosia Lewandowska

Zosia jest najmłodszą instruktorką pływania w naszym "sztabie" :) Na codzień studiuje w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Reprezentuje uczelnię w zawodach pływackich oraz doskonali swoje umiejętności na treningach pływackich WOPR-u.
Posiada uprawnienia młodszego ratownika Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz instruktora pływania.
Oprócz zamiłowania do pływania, interesuje się również żeglarstwem (posiada patent żeglarza jachtowego) oraz surfingiem Miłośniczka podróży i kultury włoskiej.

Mateusz Janic

Student Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na kierunku Sport.

Starty w zawodach od dziecięcych lat, ciągłe pogłębianie teoretycznej wiedzy w połączeniu z niegasnącym zamiłowaniem do pływania, skłoniły go do chęci nauczania innych. W pracy ważne dla niego jest bezpieczeństwo, profesjonalizm, proste rozwiązania i indywidualne podejście do każdego kursanta.Posiada uprawnienia instruktora pływania, ratownika, ratownika wodnego i sternika motorowodnego.Jego hobby i zainteresowania to dietetyka oraz aktywność ruchowa: pływanie i narciarstwo.

Leziak Joanna

Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale rehabilitacja.

Posiada uprawnienia instrukotra pływania.

Jej pasją jest zdowy tryb życia . Aktualnie przygotowuje się do cyklu zawodów pływackich w kategorii Masters.

W swojej pracy szczególnie skupia się na elementach technicznych oraz indywidualnym podejściu do ksżdego uczestnika zajęć. Asia jest energiczna, stanowcza i pełna entuzjazmu do pracy, nawet w najtrudnieszych przypadakch.

Paweł Gajewski

Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Instruktor pływania i narciarstwa zjazdowego. W swojej pracy w charakterze instruktora pływania, opiera się na własnym autorskim programie.

W sferze rozwoju najistotniejsze dla Pawła jest: odżywianie dla zdrowia, psychologia rozwoju oraz aktywność fizyczna: pływanie,joga, siłownia, surfing i narciarstwo. W tych sferach, poznał się już ponad 100 publikacji naukowych.

Swoją wiedzę oraz doświadczenie, wykorzystuje podczas organizacji i prowadzenia zajęć pływackich.

Szef firmy proswimming.

Kowalewska Karolina

Daniel Obrośliński

Student Wyższej Szkoły Edukacji w Sporcie na kierunku wychowanie fizyczne.

Pasjonat wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia, ambitny i wymagający instruktor pływania

trener personalny.

zwązany z proswimming od 2016 r. Wiecznie uśmiechnięty i poztywnie nastawiony do świata instruktor :)

Nowicka Ania

Błonowski Adam

Były młodzieżowy zawodnik UKS „Delfin” Legionowo. Podczas studiów, członek AZS Uniwersytetu Warszawskiego, sekcja pływacka. Ratownik Wodny od 2014 r. z doświadczeniem morskim i śródlądowym, z patentami m.in. płetwonurka CMAS P1.

Instruktor Pływania.

Z zamiłowania do sportów wodnych, kontynuuję przygodę pływacką startując w zawodach pływackich Masters na wodach otwartych (m.in. Warsaw Open Water) oraz w zawodach Swimrun, czyli wyścigu biegowo-pływackim.

Paweł Trenda

Pływaniem zajmuje się od 9 roku życia. Podczas pływackiej kariery zdobywał medale mistrzostw polski juniorów oraz reprezentował nasz kraj na zawodach międzynarodowych.

Jest absolwentem Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu.Posiada uprawnienia instruktora pływania.

Kariera pływacka pozwoliła mu na studiowanie w USA. Jako pływak rezprezentował uczelnię Saint Leo University . Zdobyte doświdczenie stara się przekzywać swoim wychowankom.

Ciężkowski Dominik

Student AWF na kierunku wychowanie fizyczne.

Wielokrotny Mistrz i Rekordzista Polski, finalista Mistrzostw Europy Juniorów i Świata Juniorów,wielokrotny medalista na zawodach o randze Międzynarodowej.

2-krotny Złoty Medalista Mistrzostw Świata Szkół Sportowych.

Miskiewicz Adam

Student Akademi Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

Były zawodnik klubów Sks Delfin 137 Łódź oraz MKS Trójka Łódź. Aktualnie zawodnik AZS Awf Warszawa. Medalista Akademickich Mistrzostw Polski w Pływaniu, tytuł najlepszego ratownik województwa Łódzkiego oraz medalista wielu zawodów pływackich rangi międzynarodowej, krajowej i wojewódzkiej.

Swoją przygodę z pływaniem zacząłem będąc małym chłopcem. Po taki długim czasie ponad 14 latach wyczynowego pływania ,poznawania tajników pływania ,wielu osiągnięciach, chciałbym podzielić się swoimi umiejętnościami i wiedza z dziećmi ,a także pomoc im w doskonaleniu samego siebie.

Świderski Jacek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku Wychowanie Fizyczne.
Instruktor pływania i trener II klasy kulturystki.

Były zawodnik pięcioboju nowoczesnego z 13 letnim stażem. 2 krotny mistrz Europy juniorów młodszych, uczestnik mistrzostw Świata juniorów, medalista mistrzostw Polski od juniorów młodszych do młodzieżowców.
W pracy trenerskiej opiera się przede wszystkim na indywidualnym podejściu zawodnika, bazując na aktualnej wiedzy z zakresu treningu sportowego, dietetyki.

„Sport ma być przyjemnością, nie przymusem”

Interesujesz się pływaniem i chciałbyś swoją wiedzą podzielić się z innymi ?

Dobrze trafiłeś !