Nauka pływania dla dzieci i młodzieży

praca z dziećmi daje nam wiele radości

Szkolenie rozpoczyna z reguły lekcja testowa – indywidualna, na której mamy okazję poznać lepiej Państwa pociechy. Podczas lekcji testowej dokonuje oceny . Uczestnika kwalifikujemy do grupy jak najbardziej zbliżonej pod względem umiejętności oraz wieku. Grupy są kameralne, maksymalnie 5 osobowe.

Wyróżniliśmy aż 5 poziomów uczestników w każdej kategorii wiekowej. zajęcia prowadzimy z wody i z brzegu. Uczymy czterema stylami.

najczęstsze pytania

 • Jak mogę zapisać dziecko na zajęcia?

  Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia szczegółów. Drugim sposobem jest bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z biurem obsługi – zapraszamy.

 • Czy instruktor przebywa w wodzie ?

  Czy instruktor przebywa w wodzie zależy od sytuacji. W grupach początkujących - tak, instruktor bezwzględnie przebywa wodzie. W grupach zaawansowanych i starszych lepsze efekty przynosi prowadzenie zajęć z lądu.

 • Czy prowadzą Państwo zajęcia dla całych rodzin?

  Tak :) Zespół proswimming rezerwuje na małym i dużym basenie jednocześnie. W niektórych przypdkach pracuje jednocześnie nawet czterech instrukotrów. Dzięki temu zabiegowi zajęcia mogą odbywać się w jednym czasie na zupełnie różnych poziomach :)

 • Ile czasu zajmuje szkolenie ?

  Długość czasu szkolenia zależy od wielu czynników: wiek, systematyczność, predyspozycje, zaangażowanie, częstotliwość zajęć itd. Możemy jednak przyjąć, że szkolenie pływania dla dzieci w wieku 7-9 lat zajmuje około dwóch lat. W tym czasie dzieci nabywają umiejętności pływania czterema stylami, skoki do wody oraz nawroty.

 • prowadzimy ciekawe zajęcia

  prowadzimy ciekawe zajęcia

 • uczymy pływać czterema stylami

  uczymy pływać czterema stylami

 • prowadzimy zajęcia w małych grupkach

  prowadzimy zajęcia w małych grupkach

 • wszystkie poziomy zaawansowania

  wszystkie poziomy zaawansowania