Nauka pływania dla dzieci i młodzieży

praca z dziećmi daje nam wiele radości

Szkolenie rozpoczyna z reguły lekcja testowa – indywidualna, na której mamy okazję poznać lepiej Państwa dzieci. Podczas lekcji testowej  dokonujemy oceny poziomu uczestnika – jest to standardowa lekcja indywidualna plus ocena umiejętności, poziomu lęku, oceny zachowania, przekazania podstaw zasad bezpieczeństwa na basenie oraz pomoc we właściwym doborze sprzętu pływackiego.  Uczestnika kwalifikujemy do grupy jak najbardziej zbliżonej pod względem umiejętności oraz wieku.

Grupy są kameralne , maksymalnie 3-5 osobowe.

Wyróżniliśmy aż 5 poziomów uczestników w każdej kategorii wiekowej. Zajęcia prowadzimy z wody i z brzegu. Uczymy czteroma stylami.

najczęstsze pytania

 • Jak mogę zapisać dziecko na zajęcia?

  Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia szczegółów. Drugim sposobem jest bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z biurem obsługi – zapraszamy.

 • Czy instruktor przebywa w wodzie ?

  Czy instruktor przebywa w wodzie zależy od sytuacji. W grupach początkujących - tak, instruktor bezwzględnie przebywa wodzie. W grupach zaawansowanych i starszych lepsze efekty przynosi prowadzenie zajęć z lądu.

 • Czy prowadzą Państwo zajęcia dla całych rodzin?

  Tak :) Zespół proswimming rezerwuje na małym i dużym basenie jednocześnie. W niektórych przypdkach pracuje jednocześnie nawet czterech instruktorów. Dzięki temu zabiegowi zajęcia mogą odbywać się w jednym czasie na zupełnie różnych poziomach :)

 • Ile czasu zajmuje szkolenie ?

  Długość czasu szkolenia zależy od wielu czynników: wiek, systematyczność, predyspozycje, zaangażowanie, częstotliwość zajęć itd. Możemy jednak przyjąć, że szkolenie pływania dla dzieci w wieku 7-9 lat zajmuje około dwóch lat. W tym czasie dzieci nabywają umiejętności pływania czterema stylami, skoki do wody oraz nawroty.

 • prowadzimy ciekawe zajęcia

  prowadzimy ciekawe zajęcia

 • uczymy pływać czterema stylami

  uczymy pływać czterema stylami

 • prowadzimy zajęcia w małych grupkach

  prowadzimy zajęcia w małych grupkach

 • wszystkie poziomy zaawansowania

  wszystkie poziomy zaawansowania