Trening pływacki

Intensywność i jakość zadań

Zajęcia rozpoczynamy od lekcji testowej. Na podstawie określonego poziomu, kwalifikujemy Państwa do grupy jak najbardziej zbliżonej pod względem umiejętności oraz wieku. Grupy są kameralne, maksymalnie 5 osobowe na trenera. Czas zajęć został wydłużony do 60 minut.

Szkolenie pod naszym okiem odbywa się w sposób zróżnicowany i dynamiczny. Zajęcia prowadzone są z lądu a trudniejsze pokazy z wody. Do zajęć wprowadzamy różne bodźce treningowe, tak aby zajęcia nie były nudne a wciągające i ciekawe.

Postępy diagnozujemy sprawdzianami oraz wideoanalizą.

Głównym celem jest dobra zabawa, profilaktyka zdrowotna, poprawa satysfakcji z pływania, udział w amatorskich zawodach oraz przygotowanie do udziału w wymagających wyjazdach surfingowych 😉

najczęstsze pytania

 • Jak się mogę zapisać?

  Uprzejmie prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na naszej stronie internetowej. Nasz dział obsługi klienta skontaktuje się z Państwem najszybciej jak to możliwe w celu ustalenia szczegółów. Drugim sposobem jest bezpośredni kontakt telefoniczny lub e-mailowy z biurem obsługi – zapraszamy.

 • dla kogo sa te zajęcia ?

  Treningi pływackie przeznaczone są dla osób, które chcą bardziej zadbać o swoje zdrowie i sprawność fizyczną. Dla osób, które czują, że częsta obecność na basenie kojarzy się z nudą a chcą urozmaicić swoje zajęcia. Dla osób przygotowujących się do triathlonu i wreszcie dla osób, którzy chcieli by latem pojechać z nami na obóz surfingowy :)

 • co to jest wideoanaliza ?

  Wideoanaliza odbywa się raz na 2-3 miesiące i obejmuje nagranie techniki pływackiej pod wodą ale również nad wodą. Dzięki tej diagnozie widzimy efekty naszej pracy.

 • jak często odbywają się zajęcia ?

  Zajęcia odbywają się minimum raz w tygodniu choć zachęcamy do uczestnictwa dwa razy w tygodniu.

 • przygotowanie do obozów surfingowych

  przygotowanie do obozów surfingowych

 • ciekawe zajęcia

  ciekawe zajęcia

 • videoanaliza

  videoanaliza

 • zawsze z pozytywnym nastawieniem

  zawsze z pozytywnym nastawieniem